Member of
uia logo


Observer member

IceVerticalMenu Module

Reprezentativno udruženje u kulturi
na teritoriji Republike Srbije , na osnovu Zakona o kulturi i rešenju Ministra kulture,informisanja i informacionog društva
Prijatelji UAS-a
logokorespondencija
Copyright © 2012 UAS
All Rights Reserved

UdruženjE Arhitekata SrbijE

Beograd, Kneza Miloša 7a/III, tel 011/3230 059, tel-fax 011/3239 754 e-mail: sas-dab@EUnet.rs

ponedeljak, 15 januar 2018

Rezultati drugog stepena otvorenog idejnog dvostepenog neanonimnog konkursa za projekat predstavljanja Republike Srbije na 16. Bijenalu arhitekture u Veneciji 2018.

 

Извештај о раду жирија / Савета бијенала архитектуре за избор концепта изложбе, односно
пројекта изложбе којом ће бити представљена Република Србија на 16. Међународној изложби
архитектуре у Венецији која ће се одржати од 26. маја до 25. новембра 2018. године у
павиљону Републике Србије у Венецији

Резултати другог степена конкурса 15.01.2018..pdf

 

Konkursni radovi iz prvog stepena

01-Đorđe Bulajić.zip
02-Milan Milinković.zip
03-Tijana Žišić.zip
04-Bojana Kovačević.zip
05-Tanja Grubić.zip
06-Jelena Vukmirović.zip
07-Tijana Miljić.zip
08-Igor Simić.zip
09-Dejana Aranicki.zip
10-Joco Nikić.zip
11-Aleksandar Stamenković.zip
12-Petar Sazdanović.zip
13-Aleksandar Pavlović.zip
14-Bojana Jerković-Babović.zip
15-Vladimir Kuntić.zip
16-Tijana Stevanović.zip
17-Aleksandar Bobić.zip
18-Nemanja Kordić.zip
19-Nikola Ilić.zip
20-Ksenija Pantović.zip
21-Fedor Jurić.zip
22-Jelena Jolović.zip
23-Borjan Brankov.zip
24-Filip Prica.zip
25-Dragan Bekić.zip
26-Đorđe Stojanović.zip
27-Jasmina Đokić.zip
28-Milorad Pejanović.zip
29-Slodan Maldini.zip
30-Vid Savić.zip
31-Srđan Tomić.zip
32-Ivan Đikanović.zip
33-Stella-Maris Latinović.zip
34-Marko Vuković.zip
35-Branko Stanojević.zip
36-Dragan Marčetić.zip
37-Miljana Dobrota.zip
38-Petar Petričević.zip
39-Aleksandra Pavić.zip
40-Jelena Ristić Trajković.zip
41-Stefan Jovičić.zip
42-Tihomir Dinčić.zip
43-Milorad Obradović.zip
44-Miroslava Petrović Balubdžić.zip
45-Dušan Stojanović.zip
46-Marko Berkeš.zip

Konkursni radovi iz drugog stepena

RŠ 08- Igor Simić - drugi stepen.zip
RŠ 13 - Aleksandar Pavlović - drugi stepen.zip
RŠ 17 - Aleksandar Bobić - drugi stepen.zip
RŠ 23 - Borjan Brankov - drugi stepen.zip
RŠ 35 - Branko Stanojević - drugi stepen- izabrani rad za predstavljanje RS na Bijenalu arhitekture u Veneciji 2018.zip
RŠ 45 - Dušan Stojanović - drugi stepen.zip

 

Pročitano 1091 puta
 
S.ARCH-1

fb linkovi